Komentovat a analyzovat něco, co nikdo nečetl, je logicky nemožné. O dohodě USA s Íránem víme bezpečně jen to, že má být podepsána v pátek ve Švýcarsku. A to ještě nevíme přesně, jestli to podepisování nakonec opravdu proběhne.Každopádně je to žánr, který leckdo úctyhodný zkouší – podle hesla „Když je to důležité, tak to komentovat musíme, i když nic nevíme“. Takže se o to pokusil například i Gide...Číst celé